Koch Chemie

( ilość produktów: 52 )

Koch Chemie to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości środków chemicznych do pielęgnacji pojazdów. Została założona w 1968 roku i od tego czasu zdobyła międzynarodowe uznanie w branży motoryzacyjnej.

Firma Koch Chemie oferuje szeroki zakres produktów, takich jak szampony, środki do mycia, woski, powłoki ochronne, preparaty do polerowania, a także środki do pielęgnacji wnętrza pojazdu. Produkty tej marki charakteryzują się najwyższą jakością, innowacyjnymi formułami i skutecznym działaniem.

Koch Chemie znana jest również z dbałości o ochronę środowiska, stosując ekologiczne rozwiązania i ograniczając wpływ na naturę. Firma stale pracuje nad ulepszaniem swoich produktów, odpowiadając na potrzeby zarówno profesjonalnych detailerów, warsztatów samochodowych, jak i indywidualnych użytkowników.

Dzięki swojemu długiemu doświadczeniu i zaangażowaniu w doskonalenie swoich produktów, Koch Chemie zyskało zaufanie klientów na całym świecie, co sprawia, że jest jedną z wiodących marek w branży kosmetyków samochodowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 395 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-11
Szybka dostawa, towar nieuszkodzony.
2024-05-06
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.
pixel