Pasty polerskie do lakieru

( ilość produktów: 64 )

Pasty polerskie w świecie detailingu są niezbędne podczas pracy z lakierem i poprawy jego wyglądu. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości past polerskich najlepszych producentów m.in Koch Chemie, Menzerna, CarPro, Rupes o wiele innych, które pomogą w usunięciu wszelkich niedoskonałości z lakieru samochodowego, takich jak rysy, zarysowania, hologramy czy utlenienia. Dzięki naszym produktom zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści osiągną idealne wykończenie powierzchni lakierowanych.

Posiadamy pasty polerskie o różnym stopniu agresywności, od delikatnych wykańczających, aż po mocno agresywne, aby dopasować się do potrzeb oraz rodzaju defektów i zastosowań.

Pasty jedno- i wieloetapowe: Proponujemy pasty polerskie jednoetapowe tzn. pasty typu ONE SETP, które łączą w sobie zdolność usuwania defektów oraz wydobywania głębokiego połysku w jednym kroku, jak również pasty wieloetapowe, które pozwalają na bardziej precyzyjne i etapowe działanie.

Wszystkie nasze pasty polerskie pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość, skuteczność i niezawodność w działaniu.

Nie pozwól, aby defekty lakieru psuły wygląd Twojego samochodu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą past polerskich, dzięki którym w prosty i skuteczny sposób przywrócisz blask oraz głębię koloru lakieru.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 401 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-08
Szybko sprawnie, konkretnie, z zaangazowaniem. Bez zbednego zawracania gitary. Paczka doreczona w 22h od utworzenia etykiety. Wszystko super.
2024-04-19
Polecam
pixel