Szampony do mycia samochodu

( ilość produktów: 73 )

Podstawowym produktem, który powinien mieć każdy detailer, pasjonat motoryzacji, a nawet zwykły użytkownik chcący samemu zadbać o swój samochód jest szampon do mycia samochodu. Większość producentów kosmetyków samochodowych posiada w swojej ofercie co najmniej jeden taki produkt. Szampony do mycia samochodu stworzone dla detailingu charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami myjącymi oraz wysoką koncentracją, a często także dodatkami hydrofobowymi. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze szampony samochodowe, skorzystaj z oferty naszych producentów. 

Szampony do mycia samochodu ? szeroki wybór oferty

W zależności od zabrudzeń samochodu oraz posiadanych zabezpieczeń lakieru mamy w ofercie szampony samochodowe o różnej skali pH: zasadowe, neutralne (ok. pH 7) oraz kwaśne. Najczęściej używanymi szamponami są szampony o pH neutralnym (obojętnym), ponieważ posiadają dobre właściwości myjące i są praktycznie w 100% bezpieczne dla wosków, powłok ceramicznych czy innych zabezpieczeń lakieru. Szampony do samochodu o pH zasadowym są najczęściej używane do bardzo ciężkich zabrudzeń, w celu usunięcia resztek pasty polerskiej po korekcie lakieru, przed aplikacją powłoki ceramicznej lub wosku. Kilku producentów posiada w ofercie także szampony do mycia samochodu o kwaśnym pH. Bardzo dobre właściwości odtykające potrafią w wielu przypadkach przywrócić właściwości hydrofobowe powłokom ceramicznym oraz kwarcowym i zarazem są dla nich bezpieczne.

Profesjonalne mycie samochodu? Zadbaj o auto z naszymi produktami

Szampony do auta to nie jedyne środki do mycia samochodu, które proponujemy. Sprawdź pełną ofertę produktów i skompletuj kosmetyki samochodowe, dzięki którym utrzymasz stan pojazdu w najlepszym stanie. Polecamy między innymi:

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 401 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
Ok
2024-05-11
Szybka dostawa, towar nieuszkodzony.
pixel