Płyny do mycia szyb samochodowych

( ilość produktów: 61 )

Płyny do mycia szyb samochodowych są specjalnie opracowanymi środkami czyszczącymi, które mają na celu usunięcie zabrudzeń, smug, osadów z wody i innych zanieczyszczeń z szyb samochodowych. Są one bezpieczne dla powierzchni szkła i innych materiałów, z których wykonane są szyby samochodowe, a także dla uszczelek i elementów gumowych. Płyny do mycia szyb samochodowych są dostępne w postaci gotowych do użycia preparatów lub jako koncentraty, które należy rozcieńczyć przed użyciem.

Płyny do mycia szyb samochodowych mają na celu:

Usuwanie zabrudzeń: Płyn do mycia szyb skutecznie usuwa zabrudzenia, takie jak kurz, brud, pyłek, resztki owadów, ptasie odchody, odciski palców i inne zanieczyszczenia.

Zapewnienie przejrzystości: Płyn do czyszczenia szyb pomaga uzyskać czyste, przejrzyste szkło, co poprawia widoczność podczas jazdy.

Przeciwdziałanie smugom i osadom: Płyny do szyb samochodowych są formułowane tak, aby nie pozostawiać smug ani osadów na szybach, co jest kluczowe dla zachowania dobrej widoczności.

Bezpieczeństwo dla materiałów: dedykowane płyny do mycia szyb są bezpieczne dla szkła, uszczelek, gumowych elementów i innych materiałów, z których wykonane są szyby samochodowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-06
Obsługa prima sort
2023-11-13
Polecam sklep mega szybka realizacja zamówienia zawsze dobrze doradzą co najlepiej wybrać.
pixel