Powłoki na lakier samochodowy, ochronne

( ilość produktów: 219 )

Woski samochodowe, powłoki ceramiczne, quick detailery

Powłoki na lakier samochodowy, które prezentujemy w tej kategorii, mają za zadanie nie tylko utrzymać dobry stan lakieru, ale również poprawić jego wygląd i kolor. Produkty z naszej oferty działają prewencyjnie, doraźnie i długofalowo. Powłoki zabezpieczające lakier to dość obszerna grupa produktów. W jej skład wchodzą, między innymi: woski, sealanty, powłoki kwarcowe i ceramiczne, powłoki hydrofobowe, politury — wszystkie znajdziesz u nas w sklepie! Zachęcamy do sprawdzenia, jakie kosmetyki samochodowe możesz kupić w tej kategorii! 

Najlepsze powłoki na lakier samochodowy ? woski, powłoki ceramiczne, quick detailery itp.

W IRON znajdziesz wszystko, co niezbędne do profesjonalnego zabezpieczenia lakieru. Dysponujemy produktami znanych i cenionych w branży marek, które są dobrze recenzowane przez znawców autodetailingu. Prawidłowo dopasowane do potrzeb powłoki ochronne są świetnym sposobem na dokładne zabezpieczenie powierzchni lakieru ? gwarantują efektowny połysk, określony dla wybranej powłoki stopień twardości, a także właściwą ochronę przed szkodliwym dla koloru lakieru promieniowaniem UV.  Najmocniejsze powłoki ochronne do lakieru samochodowego to na przykład powłoki ceramiczne i kwarcowe, a także powłoki grafenowe, które  wyróżnia wyjątkowa trwałość i  zapewnienie dodatkowej prewencji przed ewentualnym mikrozarysowaniem pojazdu. 

Łącz produkty z tej kategorii!

Woski i powłoki ceramiczne, takie jak na przykład Gtechniq Crystal Serum Light  lub FX PROTECT Evolution Coating po umyciu auta umożliwiają szybkie  użycie produktu typu Quick Detailer, dzięki czemu możesz zwiększyć poziom nabłyszczenia i podbić głębię koloru karoserii. Pamiętaj, że jeśli zdecydowałeś się na użycie powłoki ceramicznej, kwarcowej lub grafenowej ? do dalszej pielęgnacji auta używaj wyłącznie dedykowanych jej produktów!

Powłoka na lakier ? postaw na produkt polecanych marek

Poza wymienionymi powłokami na lakier samochodowy do jednych z popularniejszych i z pewnością najczęściej używanych zalicza się różnego rodzaju woski samochodowe. W naszej ofercie znajdziesz woski do samochodu i sealanty znanych i polecanych marek. Podzielić je można na produkty pochodzenia naturalnego i woski syntetyczne.  Cykliczne woskowanie gwarantuje ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, które uchodzą za szkodliwe dla powłoki lakieru samochodowego. Dzięki nim możesz zredukować ryzyko powstawania tzw. water spotów, blaknięcia koloru pod wpływem działania UV itp.  W ofercie Bestseller znajdziesz również  powłoki hydrofobowe, politury do auta i quick detailery

Szukasz czegoś więcej niż powłoki na lakier samochodowy, aby dopieścić swoje auto? W pozostałych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również cleanery do lakieru,  produkty umożliwiające maskowanie rys na lakierze, kosmetyki pozwalające na dokładne odtłuszczenie lakieru i przygotowanie go do dalszych etapów pielęgnacyjnych i dużo innych produktów w wielu wariantach cenowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 395 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Świetna obsługa, fachowa porada, błyskawiczna realizacja.
2024-04-19
Polecam
pixel