GTECHNIQ kosmetyki samochodowe

( ilość produktów: 76 )

Misja GTECHNIQ

GTECHNIQ to angielska firma założona w 2001 roku przez fizyka Drew Gill’a. GTECHNIQ to światowy lider w produkcji powłok ceramicznych do lakieru, szyb oraz felg. Założeniem firmy GTECHNIQ było stworzenie powłok, dzięki którym właściciel samochodu otrzyma konkretne korzyści po jej aplikacji np. łatwiejsze mycie auta, mniejsze przywieranie brudu, realna odporność na zarysowania, ochrona przed promieniowanie UV i blaknięciem lakieru lub po prostu rewelacyjny połysk.

Produkty GTECHNIQ

Jedną z najpopularniejszych powłok ceramicznych jest GTECHNIQ Crystal Serum Light (CSL). Trwała powłoka zabezpiecza lakier samochodu na kilka lat, tworząc na jego powierzchni szklistą warstwę. Dobrym uzupełnieniem do zabezpieczenia lakieru jest zastosowanie powłoki hydrofobowej na szyby GTECHNIQ G1, dzięki której uzyskujemy efekt tzn. niewidzialnej wycieraczki zwiększając przy okazji bezpieczeństwo i komfort podczas podróży. GTECHNIQ oferuje w także kosmetyki samochodowe do regularnej pielęgnacji pojazdu takie jak: szampon GTECHNIQ W1 lub quick detailer do lakieru GTECHNIQ QD.

GTECHNIQ Polska

Sklep Bestseller jest oficjalnym dystrybutorem marki GTECHNIQ. Kupując powłoki ceramiczne i kosmetyki GTECHNIQ w naszym sklepie, masz 100% pewności, że produkt pochodzi z legalnego źródła bezpośrednio od producenta oraz jest przetrzymywany w odpowiednich warunkach. Posiadamy w ciągłej sprzedaży wszystkie produkty GTECHNIQ dostępne w każdej pojemności z dostawa w 24 godziny od złożenia zamówienia.

Opinie o firmie GTECHNIQ

Angielski producent powłok ceramicznych oraz kosmetyków samochodowych GTECHNIQ jest znany każdemu detailerowi. Firma posiada akredytowane studia detailingowe na całym świecie, a współpraca z dużymi podmiotami jak np. zespół F1 Racing Point India tylko spotęgowała tą popularność. Bardzo wysoka jakość produktów jest doceniana zarówno przez aplikatorów powłok, jak i klientów końcowych i entuzjastów detailingu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 395 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.
2024-03-31
Rzeczowo i ekspresowo
pixel