Black Mamba rękawiczki nitrylowe

( ilość produktów: 4 )

Black Mamba to amerykańska firma produkująca doskonale znane w świecie detailingu bezpudrowe rękawice nitrylowe. Rękawiczki nitrylowe Black Mamba wyróżniają się niesamowitą trwałością oraz odpornością na różnego rodzaju chemię oraz rozpuszczalniki. Idealny wybór dla entuzjastów motoryzacji, detailerów oraz mechaników. Rękawiczki nitrylowe dostępne są w każdym rozmiarze.

Rękawiczki bezpudrowe Black Mamba

Czarne, mocne rękawice nitrylowe Black Mamba to idealny wybór dla osób dla których najważniejsza jest jakość i trwałość. Dzięki wytrzymałemu nitrylowi o grubości ponad 15 mikronów, można w nich pracować dłużej, niż w tradycyjnych tanich rękawiczkach jednorazowych. Rękawice nitrylowe Black Mamba  są kilkukrotnie bardziej wytrzymałe na przebicia i przedziurawienia.

Black Mamba Torque Grip rękawice nitrylowe dla wymagających

Rękawiczki nitrylowe Black Mamba Torque Grip to produkt stworzony dla osób potrzebujących największej kontroli podczas pracy w garażu i warsztacie. Dzięki specjalnej chropowatej powierzchni na stronie roboczej rękawiczki, chwyt jest pewny i stabilny nawet podczas pracy z olejami i smarami.

Gdzie można kupić rękawice nitrylowe Black Mamba oraz Black Mamba Torque Grip?

W naszym sklepie posiadamy pełen asortyment bezpudrowych, nitrylowych rękawiczek Black Mamba w każdym dostępnym rozmiarze: S, M, L, XL oraz XXL. Podstawowe, gładkie rękawiczki pakowane są w opakowania po 100szt, a Black Mamba Torque Grip po 10szt.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 395 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-03
Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Polecam.
2024-04-19
Polecam
pixel