2022-04-03

Nowa seria produktów Deturner Xpert Line

Początek sezonu zbliża się wielkimi krokami i mimo, że mamy już kalendarzową wiosnę, pogoda nas jeszcze nie rozpieszcza. Rozpieszczają nas za to producenci chemii samochodowej wprowadzając do swoich ofert nowe produkty. W ostatnim tygodniu polska firma Deturner poszerzyła swoją ofertę o produkty specjalistyczne z linii Deturner Xpert Line. Jest to linia dedykowana, dla klientów którzy używają nie tylko płynu do mycia szyb i szamponu samochodowego. Po setkach godzin testów Deturner udało się uzyskać bardzo dobry kompromis pomiędzy jakością i skutecznością a rozsądną ceną produktu. W naszym sklepie pojawiło się, aż 6 nowości w trzech pojemnościach 500ml , 1L oraz 5L.

Deturner Foam

Mocno skoncentrowana piana aktywna do stosowania jako pre-wash. Bezpieczne, neutralne pH, gęsta piana dobrze zmiękczająca brud

Deturner Iron

Dedykowany deiroznier do powierzchni lakierowanych z łatwością usunie zanieczyszczenia pochodzenia metalicznego jak lotna rdza czy pył z klocków hamulcowych. Niezbędy podczas dekontaminacji lakieru. Z powodzeniem może być także używany do regularnego czyszczenia felg.

Deturner Insect

Skuteczny płyn do usuwania pozostałości po owadach oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego. Nie narusza powłok ceramicznych oraz dobrej jakości wosków samochodowych.

Deturner Preparation

Płyn inspekcyjny do usuwania resztek past polerskich niezbędny podczas korekty lakieru samochodowego, ale także idealny produkt do ostatecznego odtłuszczenia powierzchni przed aplikacją zabezpieczenia np. powłoki ceramicznej lub wosk samochodowego.

Deturner Tar

Profesjonalny preparat do usuwania smoły, asfaltu, resztek kleju a także żywicy z lakieru samochodowego. Działa bardzo szybko i skutecznie, pozostawiając powierzchnię w nienagannym stanie. Niezbędny podczas dekontaminacji lakieru.

Deturner Wheels and Tire Cleaner

To uniwersalny, zasadowy środek czyszczący do kół. Dzięki niemu z łatwością wyczyścimy zarówno felgi aluminiowe, kołpaki, a także opony i inne elementu gumowe np.uszczelki czy dywaniki samochodowe. Produkt łatwy w stosowaniu i gotowy do użytku.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 395 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.
2024-05-03
Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Polecam.
pixel