2024-04-02

Nowa mocną ścierna pasta polerska Koch Chemie Heavy Quick Cut B9.01

Nowa pasta polerska od Koch Chemie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów dedykowanych korekty maszynowej lakieru, ale jednym z tych, które wyróżniają się na tle konkurencji, jest pasta polerska Koch Chemie Heavy Quick Cut B9.01 . Ta silnie tnąca pasta zaprojektowana została z myślą o szybkiej i efektywnej korekcie lakieru, eliminująca zarysowania oraz ślady po papierze ściernym o ziarnistości od 1200 wzwyż.

Zastosowanie pasty Koch Chemie B9.01 pozwala osiągnąć wysoki poziom ścierny (poziom ścierny 9,0) przy jednoczesnym zachowaniu przyzwoitego połysku (poziom połysku 5,5). Dla uzyskania najlepszego możliwego wykończenia powierzchni, w drugim kroku zaleca się użycie pasty polerskiej Koch Chemie P3.01 lub innej pasty polerskiej wykończeniowej, aby zmaksymalizować jakość efektu końcowego. Pasta nie posiada silikonu, a poziom pylenia podczas pracy jest bardzo niski. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno na miękkich jak i twardych lakierach. Pasta usuwa głębsze rysy, utlenienie i zmatowienia lakieru oraz inne trudne defektu powłoki lakierniczej.

Korekta lakieru za pomocą pasty Koch Chemie Heavy Quick Cut B9.01 powinna odbywać się za pomocą maszyny polerskiej i odpowiedniego twardego pada polerskiego lub futra, wykonując ruchy krzyżowe przy średniej prędkości i nacisku. Taka metoda zapewnia równomierną i skuteczną korektę lakieru, eliminując defekty i przywracając jego blask.

Pasta polerska Koch Chemie Heavy Quick Cut B9.01 jest już dostępna w naszym sklepie w opakowaniach 1 litr oraz 250 ml, co pozwala dopasować ilość produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz zakresu planowanych prac. Koch Chemie B9.01 jest rekomendowana przez profesjonalistów i entuzjastów detailingu, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i recenzje. Jest to wybór dla tych, którzy szukają efektywnego rozwiązania w zakresie szybkiej i skutecznej korekty lakieru, gwarantującego wysoki poziom zadowolenia z wykonanej pracy.

Ścieralność: 9
Wykończenie: 5.5

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 394 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Szybko i sprawnie, wysyłka inpost paczkomat jak zawsze rewelacja.
2024-05-03
Zamówienie zrealizowane szybko i sprawnie. Polecam.
pixel