2022-12-01

IRON kosmetyki samochodowe

Zmiana nazwy sklepu oraz adresu internetowego

Jak pewnie zauważyliście w naszym sklepie nastąpiły pewne zmiany, głównie wizualne. Najważniejszą zmianą, która nastąpiła, jest zmiana nazwy sklepu z Bestseller na IRON. Od kilku dni sklep funkcjonuje pod nową nazwa, oraz nową domeną internetową iron.plZmianie uległo także nasze dotychczasowe logo, mam nadzieję że podoba Wam się tak samo jak nam.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki rebranding ?

Od zawsze zależało nam na krótkiej nazwie, łatwej do zapamiętania, kojarzącej się z detailingiem, wpadającej w ucho - i IRON taką jest.

Zmiany nazwy sklepu, domeny internetowej oraz logo to nie jedyne zmiany, które mamy w planach. Na przestrzeni kilku tygodni, regularnie będziemy wprowadzać do sklepu nowe marki, oraz nowe produkty w tym akcesoria detailingowe takie jak: maszyny polerskie, mierniki grubości lakieru, dmuchawy, oświetlenie niezbędne podczas korekty lakieru, i wiele wiele innych.

Adres firmy, dane do przelewu, numery telefonu nie uległy zmianie.

Media społecznościowe

Teraz mniej przyjemne sprawa. Na ten moment, mamy wprowadzone ograniczenia w publikowaniu treści na Facebooku oraz Instagramie na naszych firmowych profilach. Niestety w wyniku aktualizacji danych na naszym fanpage'u m.in zmianie nazwy profilu oraz wprowadzeniu nowej domeny internetowej, algorytm Facebooka potraktował to jak kradzież profilu lub podszywanie się, w wyniku czego zostały na konto wprowadzone ograniczenia i nie możemy publikować nowych treści. Oczywiście działamy w tym temacie, ale nie jest to takie proste zważając na fakt, że w Facebook nie ma normalnego supportu.

Jeżeli ktoś z Was może nam w tej kwestii pomóc lub przynajmniej coś doradzić proszę o wiadomość na adres sklep@iron.pl lub telefon. Na pewno się odwdzięczymy :)

Detailing Passion

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 399 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-03
Jestem bardzo zadowolony.
2024-04-23
Świetna obsługa, fachowa porada, błyskawiczna realizacja.
pixel