2021-11-30

FX PROTECT Spectral Rain Coating Z-2 niewidzialna wycieraczka o trwałości nawet do 2 lat

Niewidzialna wycieraczka FX PROTECT Spectral Rain Coating Z-2 to nowa powłoka dedykowana do zabezpieczania szyb samochodowych. Jest to druga po Rain Shield niewidzialna wycieraczka w ofercie tego producenta. 

Co to jest niewidzialna wycieraczka i dlaczego jest nam potrzebna. Niewidzialna wycieraczka to nic innego jak silnie hydrofobowa powłoka zabezpieczająca do szyb, dzięki której krople wody np. deszczowej w połączniu z pędem powietrza są odpychane z powierzchni szyby tworząc efekt tzn. niewidzialne wycieraczki. Dzięki silnie hydrofobowym właściwościom powłoki nie musimy używać wycieraczek mechanicznych. Niewidzialna wycieraczka zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Powłoka zabezpieczająca do szyb FX PROTECT Spectral Rain Coating Z-2 działa już od 45km/h , dzięki czemu nawet poruszając się w terenie zabudowanym możemy korzystać z właściwości hydrofobowych tej powłoki - oczywiście, im prędkość będzie wyższa tym efekt będzie lepszy i bardziej widoczny. Powłokę charakteryzuje przede wszystkim solidna trwałość, którą producent określił na 18-24 miesiące lub ok 35-45 tyś. kilometrów. Dzięki wysokiej odporności na silną chemię, bez obaw możemy myć samochód innymi produktami niż neutralne, ponieważ tolerancja powłoki wg producenta zawiera się w przedziale pH 2-12. Dodatkowym atutem jest minimalizowanie powstawania między innymi tzn. water spotów oraz innych osadów mineralnych i wapiennych.

Kolejna ważna kwestia to aplikacja. W przypadku Spectral Rain Coating Z-2 aplikacja jest bardzo łatwa i bez trudu poradzi sobie z nią osoba, bez większego doświadczenia w aplikacji powłok ochronnych. Dzięki dołączonemu do zestawu atomizerowi, wystarczy kilka psiknięć na odpowiednio przygotowaną szybę i gotowe. Studia detailingowe oraz firmy usługowe z pewnością docenią tak przyjemną aplikację, ponieważ zdecydowanie oszczędza ona czas, jednocześnie zwiększając wydajność produktu, która wynosi od 3-5ml/m2 szyby.

Produkt występuje w dwóch pojemnościach 30ml oraz 100ml.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 395 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam.
2024-04-23
Świetna obsługa, fachowa porada, błyskawiczna realizacja.
pixel