Odmrażacze do szyb samochodowych

( ilość produktów: 1 )

Temperatury poniżej 0°C sprzyjają zamarzaniu szyb samochodowych. Każdemu z nas zdarzyło się spieszyć się rano do pracy, gdy nagle okazywało się, że wszystkie szyby naszego samochodu po prostu zamarzły. Odmrażacz do szyb samochodowych, w łatwy i szybki sposób rozpuszcza szron oraz lód, oszczędzając nasz czas, który spędzilibyśmy na skrobaniu szyby. Wystarczy kilka psiknięć na szybę, a kilkanaście sekund później mamy gotowy samochód do jazdy. Odmrażacz do szyb dzięki szybkości działania, zapewni lepszą widoczność i większe bezpieczeństwo podczas podróży.

Odmrażacze do szyb mają kilka korzyści:

Szybkie działanie: Odmrażacze do szyb działają szybko, rozpuszczając lód i szron na szybie, co pozwala na szybsze i łatwiejsze oczyszczenie powierzchni szkła.

Bezpieczeństwo: Odmrażacze do szyb poprawiają bezpieczeństwo podczas jazdy, ponieważ zapewniają lepszą widoczność przez szyby samochodu.

Łatwość użycia: Odmrażacze do szyb są zazwyczaj dostępne w postaci sprayu, co ułatwia aplikację na szybach samochodowych.

Ochrona przed ponownym zamarzaniem: Niektóre odmrażacze do szyb zawierają składniki, które zapobiegają ponownemu zamarzaniu szyby po jej oczyszczeniu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 383 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-01
Wszystko OK!!!
2024-01-06
Obsługa prima sort
pixel