Jak i czym usunąć szron na szybach ?

2020-12-02
Jak i czym usunąć szron na szybach ?

Nadchodzi zima, i każdy z nas, przynajmniej raz w życiu, śpiesząc się do pracy zastał przed domem swój samochód oszroniony a czasami wręcz zlodowaciały. O ile z oszronioną karoserią problemu nie ma, ponieważ nie wpływa to ani na komfort czy bezpieczeństwo, o tyle szron na szybach uniemożliwia nam jazdę.

Wiele osób używa do usuwania szronu / lodu z szyb standardowej skrobaczki, faktem jest że jest to żmudne, czasochłonne zajęcie. Z pomocą przychodzą nam odmrażacze do szyb. Wystarczy kilka psiknięć i 15-20 sekund, żeby szyba była odmrożona. W ten bardzo wygodny i szybki w działaniu kosmetyk powinien się zaopatrzeć w okresie zimowym nie tylko każdy detailer ale i kierowca. 

Produkty dobrej jakości, poza tym że są skuteczne, są również bezpieczne zarówno dla piór wycieraczek jak i innych tworzyw, z którymi płyn będzie miał kontakt.

Jaki odmrażacz wybrać ?

W naszej ofercie sklepowej znajdziecie odmrażacze dwóch firm:

Zarówno pierwszy jak i drugi są do siebie bardzo podobne biorąc pod uwagę skuteczność. Odmrażacze mają wysoki zakres pracy bo, aż uwaga do -60°C. My testowaliśmy te produkty max przy -15°C około rok temu i spisywały się bardzo dobrze.

Sposób użycia jest banalnie prosty:

  1. Spryskaj oszronioną / zamrożoną powierzchnię szyby
  2. Odczekaj kilkanaście sekunda
  3. W przypadku przedniej szyby możesz użyć wycieraczek, boczne szyby wytrzyj do sucha chłonną mikrofibrą
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 401 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-11
Szybka dostawa, towar nieuszkodzony.
2024-04-19
Polecam
pixel